Klaipėda, Lietuva
+370 622 43971
info@tilda.lt

Apie projektą Pažymėtas.lt

Nuo idėjos iki realaus projekto daiktų žymėjime

„Pažymėtas.lt” – tau brangūs daiktai nuo šiol daug saugesni

Pamestų-rastų daiktų klausimas buvo ir bus aktualus visada. Vieni pameta, kiti randa, o dar iš kitų – pavogia. Siekdami spręsti šią opią problemą, sukūrėme elektroninę daiktų žymėjimo sistemą „pazymetas.lt“.

Kaip veikia „pazymetas.lt”?

„Pazymetas.lt” – tai galimybė visus brangius daiktus susieti su savimi. Priskirti sau ir juos saugoti. Visi daiktai, kurie yra tau vertingi, gali būti pažymėti ir susieti su tavimi per elektroninį paštą ar kitą identifikavimo sistemą. Jei pažymėtą daiktą pamesi, jį radęs asmuo gali suvesti kodą į „pazymetas.lt” sistemą ir parašyti tau privačią žinutę. Tai lengvas ir paprastas būdas komunikuoti. Pavyzdžiui, festivalyje radai pamestus raktus. Ant jų pastebėjai „pazymetas.lt” raktų pakabuką, kuriame matai kodą. Jį suvedi „pazymetas.lt” svetainėje ir gali parašyti raktų savininkui. Žinutė gali būti elementari, kad ir: „labas, radau tavo raktus”. Savininkas, atgavęs sau brangų daiktą, jį radusiam žmogui gali nupirkti mini dovaną ar paslaugą.

„Daiktų žymėjimo idėja iki šiol buvo gan siaura. Žmonės dažniausiai žymėdavo savo dviračius ar automobilius. Mes sugalvojome, kad galima pažymėti bet ką. Net ir tuos daiktus, kurie neturi unikalių numerių. Idėja globali. Siekiame, kad visi daiktai būtų kažkam priskirti. Mūsų tikslas – mažinti pamestų daiktų problemą.”

Kreipkitės į mus ir susitikimo metu galėsime aptarti visus Jums kylančius klausimus dėl partnerystės ar bendrų projektų.
Plačiau http://www.pazymetas.lt

MB “Tilda”, Klaipėda
Įmonės kodas: 304980900
Tel.: +37062243971
El.p.: info@tilda.lt

A/S.: LT473500010004434512
Swift kodas: EVIULT21XXX
Banko kodas: 35000
Banko pavadinimas: „Paysera LT“, UAB